mniejsza granulacja cząsteczki zwiększa biodostępność

Granulacja produktów ZeoVet w mikronach

O FIRMIE

Jesteśmy firmą biotechnologiczną zajmującą badaniami, wytwarzaniem i rozwojem innowacyjnych produktów opartych na naturalnych minerałach, w szczególności nad zastosowaniem zeolitu klinoptylolitu w weterynarii, medycynie oraz kosmetyce. Ostatnich kilka lat poświęciliśmy na badania i rozwój produktów opartych na naturalnych minerałach, a w szczególności na zeolicie klinoptylolicie o jakości farmaceutycznej, współpracując z krajowymi oraz zagranicznymi instytutami badawczymi i ośrodkami akademickimi. Efektem tej współpracy jest opracowanie i uruchomienie przez nas produkcji programów dietetycznych, które opierają się minerałach i dedykowane są specjalnie dla zwierząt towarzyszących w celu promowania i wspomagania ich zdrowotności. 

 

KONTROLA JAKOŚCI

Przygotowanie głównego surowca jakim jest zeolit klinoptylolit począwszy od wydobycia, oczyszczenia, standaryzacji i wzbogacania, poddawane jest rygorystycznemu systemowi kontroli jakości.

Takie podejście do procesu technologicznego gwarantuje, że nasze wyroby są produkowane zgodne z wysokimi standardami, odpowiednimi regulacjami i normami bezpieczeństwa. Dlatego bez obawy możemy stwierdzić, że oferowane przez nas produkty dla zwierząt i ich właścicieli są w 100% naturalne i bezpieczne. Produkowane są bez użycia środków chemicznych, charakteryzując się doskonałymi efektami w działaniu.

 

O FIRMIE

Jesteśmy firmą biotechnologiczną zajmującą badaniami i rozwojem innowacyjnych produktów opartych na naturalnych minerałach, w szczególności nad zastosowaniem zeolitu klinoptylolitu w weterynarii, medycynie oraz kosmetyce. Ostatnich kilka lat poświęciliśmy na badania i rozwój produktów opartych na naturalnych minerałach a w szczególności na zeolicie klinoptylolicie o jakości farmaceutycznej współpracując z krajowymi oraz zagranicznymi instytutami badawczymi i ośrodkami akademickimi. Efektem tej współpracy jest opracowanie i uruchomienie przez nas produkcji programów dietetycznych, które opierają się minerałach i dedykowane są specjalnie dla zwierząt towarzyszących w celu promowania i wspomagania ich zdrowotności. 

 

KONTROLA JAKOŚCI

Przygotowanie głównego surowca jakim jest zeolit klinoptylolit począwszy od wydobycia, oczyszczenia, standaryzacji i wzbogacania, poddawane jest rygorystycznemu systemowi kontroli jakości.

Takie podejście do procesu technologicznego gwarantuje, że nasze wyroby są produkowane zgodne z odpowiednimi regulacjami i normami bezpieczeństwa. Dlatego bez obawy możemy stwierdzić, że oferowane przez nas produkty dla zwierząt i ich właścicieli są w 100% naturalne, bezpieczne i charakteryzują się doskonałymi efektami w działaniu.

 

Zwierzę, jako istota żyjąca, zdolna do odczuwania cierpienia, nie jest rzeczą. Człowiek jest mu winien poszanowanie, ochronę i opiekę

 

Ustawa z dnia 21 sierpnia 1997 r.

o ochronie zwierząt, art. 1